Sadece kesin sonuçlar
Başlıklarda ara
İçerikte ara
Yazılarda ara
Sayfalarda ara
Bilgiyolu Koleji Erken Kayıt

Tarihçemiz

Bilgiyolu Koleji – Bir Birey Okulu

Bilgiyolu Kolejleri, Birey Eğitim Kurumları kuruluşudur. Birey, yıllarını eğitime vermiş, uzmanlıklarını verdikleri eserler ile kanıtlamış öğretmenler tarafından 1998 yılında kurulmuştur.

Kurulduğu yıldan itibaren, eğitimde öncü olmayı kendisine hedef seçmiş ve bunu başarmış bir kurumdur. Sınavlara hazırlık kurslarında, okulculukta ve yayıncılıkta Türkiye’de ilkleri başarmış ve sektöre doğru yönde yol gösterici ve örnek olmuştur.

Yayını EIS (Etkin Öğretim Sistemi) haline getirerek, öğrenmenin etkin bir hale gelmesini sağlayarak, Birey kurumlarında öğrencilerin bireysel gelişimlerine çok büyük katkı sağlamıştır. Devamında bir çok özel kurum ve devlet kurumlarında bu sistem kullanılarak eğitimde öğrenciyi eğitici ve geliştirici yeni bir yol açmıştır.

Türkiye’de 100’den fazla kurumu ve 20 yıllık tecrübesi bulunan Birey, sayısız öğrencisini Türkiye’nin en iyi lise ve üniversitelerine yerleştirmiştir. Gücünü tamamen tarafsızlığından alarak kalitesiyle ön plana çıkmayı hedeflemiş ve bunu başarmıştır. Öğrenciye akademik olarak katkı sağlamayı, hayallerine ulaşmasında ona öncü olmayı ilke edinmiştir.
Gelişen ve her gün değişen dünyada bireyi sadece akademik olarak eğitmenin yeterli olmayacağına inanan birey; akademik eğitimin yanında sanat, yabancı dil, kişisel gelişim gibi alanlarda öğrencileri geliştirerek, dünyaya entegre olmalarını arzu etmektedir. Bunun yanında kendi değerlerine bağlı olan, evrensel doğruları kabul eden, Mustafa Kemal Atatürk ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu değerlerini kabul eden ve koruyan, yenilikçi, üretken, çağın insanı olan bireyleri yetiştirme adına 2017 yılında Bilgiyolu Kolejlerini 5 kampüs ile kurmuştur.