Kadıköy BilgiyoluAnadolu yakasında başarılı bir geleceğe ulaşmanın yolu...

Bilgiyolu Kolejlerinde, bilgili, nitelikli, özgüveni yüksek, çağını yakalamış ve Atatürk ilkelerine bağlı bir dünya insanı yetiştirmek başlıca hedefimizdir. Ezbersiz, teorikte elde edilen bilgiler pratik yollarlada pekiştirilerek kalıcı öğrenim sağlanır. Bu bilgileri günlük yaşamıyla özdeşleştirebilen ve başkalarına aktarabilen bireyler yetiştirmek temel ilkelerimizdir.

Sevgiyi özümsemiş, saygı ve yardımlaşmayı esas olarak, dürüstlükten, tarafsızlıktan ve adalet ilkelerinden şaşmayan, insan haklarına saygılı, sosyal ve akademik yönde nitelikli öğrenciler yetiştirerek, onları başarılı bir geleceğe hazırlamak başlıca hedeflerimiz arasındadır. Çocuklarımızın geleceği bizim aynamızdır. Dolayısıyla, eğitim programları bu bakış açısıyla planlanıp hayata geçirilmektedir.

Türkiye’de 100’den fazla kurumu ve 21 yıllık tecrübesi bulunan Birey Eğitim Kurumlar'ınca 2017 yılında kurulan Kadıköy Bilgiyolu Koleji'nin; anaokulu, ilkokul, ortaokul ve anadolu lisesi bölümlerinde yenilikçi, üretken, çağın bireyleri yetiştiren modern ğitim anlayışıyla hizmet verilmektedir. Başarılı bir gelecek anadolu yakasının kalbi Kadıköy'ün merkezinde sizi bekliyor...

Gelin Bilgiyolu'nda yürüyelim, birlikte geleceğin bireylerini yetiştirelim.

Bilgiyolu'ndaki kilometre taşlarımız...

Kadıköy Bilgiyolu'nu ziyaret etmek ister misiniz?