Sadece kesin sonuçlar
Başlıklarda ara
İçerikte ara
Yazılarda ara
Sayfalarda ara
Bilgiyolu Koleji Erken Kayıt

Grup Şirketleri

BİREY EĞİTİM KURUMLARI

Bilgi’nin hiç kıskanılmadan paylaşılacak en yüce ve tek değer olduğunu özümseyen ve tüm öğretim kurumlarını bir büyük bütünün parçaları olarak gören; başarıyı, birey, okul, aile ve çevre’nin katkılarıyla elde edilen kolektif bir sonuç olarak değerlendiren ve bu sonuçta aslan payının birey’e ve öğretmen’e ait olduğunu hem açık yüreklilik hem de saygı ve övünçle dile getiren bir kurum.

 

BİLGİYOLU YAYINCILIK

Bilgiyolu Ders Anlatım Föyleri ve farklı seviyelerde hazırlanmış Soru Bankaları (Temel-Orta-İleri Düzey) sizlerin bu konudaki en büyük destekçiniz olarak hazırlanmıştır. Derste anlatılması gereken konuların Talim ve Terbiye Kurulu’nun hazırladığı müfredata uygun olarak işlenmesi ve bir bütünün ayrılmaz parçaları şeklinde üst üste konularak sağlam bir yapının ortaya çıkması en büyük amacımızdır. Bu nedenle ürünlerimiz uzman eğitimci kadromuzun titizlikle yürütülen çalışmaları sonucunda geliştirilerek siz değerli öğretmenlerimizin hizmetine sunulmuştur.

 

BİLGİYOLU KOLEJLERİ

Gelişen ve her gün değişen dünyada bireyi sadece akademik olarak eğitmenin yeterli olmayacağına inanan birey; akademik eğitimin yanında sanat, yabancı dil, kişisel gelişim gibi alanlarda öğrencileri geliştirerek, dünyaya entegre olmalarını arzu etmektedir. Bunun yanında kendi değerlerine bağlı olan, evrensel doğruları kabul eden, Mustafa Kemal Atatürk ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu değerlerini kabul eden ve koruyan, yenilikçi, üretken, çağın insanı olan bireyleri yetiştirme adına 2017 yılında Bilgiyolu Kolejlerini 5 kampüs ile kurmuştur.