Sadece kesin sonuçlar
Başlıklarda ara
İçerikte ara
Yazılarda ara
Sayfalarda ara
Bilgiyolu Koleji Erken Kayıt

Bilgiyolu Yayınları

 

Bilindiği gibi eğitim; devamlılık, takip ve sistematik çalışma gerektiren bir süreçtir.

Bilgiyolu Ders Anlatım Föyleri (DAF) ve farklı seviyelerde hazırlanmış Soru Bankaları (Temel – Orta – İleri Düzey) sizlerin bu konudaki en büyük destekçiniz olarak hazırlanmıştır. Derse anlatılması gereken konuların Talim ve Terbiye Kurulu’nun hazırladığı müfredata uygun olarak işlenmesi ve bir bütünün ayrılmaz parçaları şeklinde üst üste konularak sağlam bir yapının ortaya çıkması en büyük amacımızdır.

Bu nedenle ürünlerimiz uzman eğitimci kadromuzun titizlikle yürütülen çalışmaları sonucunda geliştirilerek siz değerli öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin hizmetine sunulmuştur.
Amacımız; konuların DAF’lar üzerinden, zamanı en etkin şekilde kullanarak, akıllı tahtalar aracılığıyla işlendikten sonra soru bankaları ile ödevlendirme yapılması ve öğrencinin takip edilmesidir.

Üstlendiğiniz bu kutsal görevin bilincinde ve yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Bilgiyolu Koleji, adını 20 yıllık yayıncılık tecrübesi olan “Bilgiyolu Yayıncılık” tan almıştır. Bilgiyolu Yayıncılık ve Birey Eğitim Kurumlarında oluşturduğu başarı ve tecrübeyi, geleceğin bireylerini yetiştirmek için kullanacaktır.